| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | on Line and Local Agent Support |
| Warranty: | One Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HW-36-70-100200-Y-QBH |
| Laser Power | Blue laser 1000 W Fiber laser 3000 W |
| Collimating length | Blue 70 - Fiber 100 |
| Focus length | 150 / 200 |
| Interface type | QBH - QBH |
| Accessible wave range | 450nm + 1064nm |
| Laser beam size adjustable | 0.5 - 5mm |
| Laser beam type | ―,○,⊙,△,8 |
| Head Type | Y |
| Net weight | 2.5 kg |
| Usable laser source | Blue and Fiber laser source |



