| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | on Line and Local Agent Support |
| Warranty: | One Year Guarantee |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | |
| Focus Length | 150 |
| Connect/Interface Type | QBH |
| Accessible wavelength | 1070 |
| Welding head Weight | 0.8 kg |
| Light source diameter(mm) | Adjustable (0.5-5)mm |
| Laser beam swing mode | ― |
| Suitable laser source | Lot's of brand |
| Model | |
| Machine weight | 300 Kg |
| Machine Dimension | 1100mm * 680mm * 1480mm |
| Packing Size | 1450mm * 750mm * 1690mm |